NLP Master Practitioner Eğitimi

NLP Master Practitioner Eğitimi; bütün pratisyen becerilerini ustalık ile bütünleştirme seviyesidir. NLP Practitioner Sertifikası almış, NLP Pratisyen becerilerini uygulayabilecek uzmanlığı ve aynı anda birkaç kalıbı kullanabilme yeteneği sergileyen her pratisyen, bu eğitime katılabilir. Değerlendirme her pratisyen ile yüz yüze görüşülerek yapılır.

NLP Master Practitioner Eğitiminde bireysel müdahale yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinde ve başkaları üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği kazanma imkanı yakalarsınız. Bireysel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri seviyede gelişirsiniz. Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme kapasitenizi oldukça arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber akıl, duygu ve beden seçeneğine göre verimli durumları sürdürebilme yeteneğine sahip olursunuz.

Dokuz gün boyunca devam edecek olan NLP Master Practitioner Eğitimi; sizi NLP konusunda en ileri düzeyde içselleştirir, öğrendiğiniz her şeyi iyi bir şekilde uygular ve adapte eder duruma getirir. Artık yaptığınız her modelleme sonuç odaklı bir durumdadır ve size başarı getirir. Özetle; çıraklık seviyesinden ustalığa geçmiş olursunuz.

Katılımcılara uluslararası geçerli NLP Master Practitioner sertifikası verilecektir.

İzmir NLP Master Practitioner Eğitim İçeriği

Değerler

İnançlar

Meta programlar

Mantık seviyeleri

Modelleme

Zaman kodları ve zaman çizgisi

Dil kalıpları

Kişilik tipolojileri

Karakterler

NLP Teknikleri

Yeniden Çerçeveleme

Spesifik Olayları Silme

Farkındalık Çemberi

Kaynak Üçgeni

Swish Tekniği

Walt Disney Tekniği

Çapa Atma ve Çapa Çökertme

Yığınak Çapa Oluşturma

Time Line (Yaşam Çizgisi) de Hedef Belirleme

Tote Model

Alt Modalitelerle İnanç Değiştirme

Duygusal Bağımlılıktan Kurtulma Tekniği

İçimizdeki Çocuğu Ortaya Çıkarma Tekniği

Mantık Seviyeleri ile Modelleme

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Bursa’daki  NLP eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Bursa NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  NLP eğitimlerimiz    0252 213 0098  yada 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 Burdur’daki  NLP eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp uzmanı nedir - nlp uzmanı nasıl olunur - nlp nedir - nlp ne demek - nlp uzmanı cemal kondu - nlp uzmanı ankara -

Yorumlar