NLP Master Practitioner

NLP Master Practitioner Eğitimi;kazanılan bütün pratisyen becerilerini ustalık ve zerafetle bütünleştirme düzeyidir. NLP Practitioner Sertifikasına sahip, NLP Pratisyen becerilerini uygulayabilecek uzmanlığı ve aynı anda birkaç kalıbı bir arada kullanabilme yeteneği sergileyen her uygulamacı, bu eğitime katılabilir. Değerlendirme her pratisyen ile yüz yüze görüşülerek gerçekleştirilir.

Kişisel müdahele yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinde ve başka insanlar üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek adına ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği kazanırsınız. Kişisel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri düzeyde gelişme gösterirsiniz. Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme kapasitenizi oldukça üst düzeye çıkartırsınız. Çoklu takip yeteneği ile birlikte akıl, duygu ve beden tercihine göre verimli durumları devam ettirebilme yeteneği kazanırsınız.

NLP Master Pratisyen Eğitimi’ne ; NLP Pratisyen Eğitimi almış olan kişiler katılabilirler. Çünkü bu eğitimde pratisyen eğitiminde öğrendiklerimizin üzerine teknik bilgiler ve dil becerilerini daha derin düzeyde, geniş anlamda hatta katmanlarda kavrayıp. Uzmanlığın yolu budur. Master ise uzman , usta demektir. Bu durumda master pratisyen; pratisyenlik bilgilerini ustalıkla kullanan anlamına gelir. Ustalıkla kullanabilmekse sistemi, sistemin ilkelerini, kullandığımız dilin derin ve yüzey yapısını , modellemeyi, stratejileri anlayarak içselleştirmeyi sağlar.

NLP Master Practitioner Eğitim Detayları:

 * Eğitim İsmi:  NLP Master Practitioner Eğitimi

 * Eğitimci: Cemal KONDU.

 * Eğitimin Süresi: 50 saat 

* Eğitim dili: Türkçe

* Not: Eğitim yatırım % 18 KDV, hariçtir.
 

Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar, uluslararası MTI ( Mind Training Institute)  tarafından verilecek sertifikayı almaya hak kazanırlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP  Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğitimi için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli NLP Eğitimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğitimi için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğitimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp eğitimi - nlp trainer - nlp sertifika - nlp diploma - nlp türkiye - nlp eğitim - nlp eğitimleri - nlp sertifika programı -

Yorumlar