Neuro Linguistik Programlama (NLP)

Neuro Linguistik Programlama (NLP) bilinçli bir amaç ile yaşamanın önemini vurgular. Hedeflere ulaşmak için belirli şekillerde davranmak ve konuşmak gerekir. Neuro Lingustic Programming, diğer insanların inanç ve davranışlarını değiştirme yönünde çok etkili olduğu kanıtlanmış çeşitli dil ve davranış kalıplarını öğretir. NLP, bu kalıpları kullanırken, yapılan işlemlerin yararlı olup olmadığını görmek açısından, etkileşime girilen kişi veya kişilerin sürekli gözlemlenmesinin önemini vurgulamaktadır. Eğer yapılan davranış işe yaramıyorsa, başka bir davranışta bulunmak önemlidir. İstenen sonuç elde edilinceye kadar davranışı değiştirmeye devam edilmelidir. Davranış değişikliği tesadüfen ortaya çıkmaz, Neuro
Lingustic Programming kalıplarının sistematik olarak uygulanması gerekir. Aynı zamanda harekete geçmek de önemlidir, çünkü kişi herhangi bir girişimde bulunmadığı sürece hiçbir şey gerçekleşmez. Kısacası, Neuro Lingustic Programming yaşamdan istenilenlerin elde edilmesi için düşünme, gözlem ve eylem üzerine kuruludur.

Başkaları hakkında en yararlı bilgiler davranışlardan elde edilir. İnsanların söyledikleri şeylere kulak verin ama davranışlarına daha fazla önem verin. Bu ikisi arasında tutarsızlık olduğu zaman davranışları dikkate alın. Değişikliğin kanıtını davranışlarda arayın ve sadece sözlere güvenmeyin.

Neuro Linguistik Programlama (NLP)’nin Size Sağladıkları

•    Pozitif düşünebilmek

•    Hissetme şeklini kontrol edebilmek

•    Güven geliştirmek

•    Sizi motive eden hedefleri benimsemek ve enerjinizi yönlendirmek

•    Geçmiş yaşam tecrübelerinizin negatif etkileriyle baş edebilmek

•    İstenmeyen alışkanlıkları daha kullanışlı olanlarla yer değiştirmek

•    Diğerlerinin kazandığı becerilerde yeterlik kazanmak

•    Yaratıcı düşünmek

•    Diğerlerinden öğrenebilmek bilgi kadar becerileri de

•    Meslektaşlar, müşteriler, arkadaşlar ve aile ile etkili bir şekilde iletişime girmek

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Neuro Linguistik Programlama (NLP) eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Neuro Linguistik Programlama (NLP)  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki  Neuro Linguistik Programlama (NLP) eğitimlerimiz için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka   Neuro Linguistik Programlama (NLP) eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Neuro Linguistik Programlama (NLP) eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Neuro Linguistik Programlama (NLP) eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Neuro Linguistik Programlama (NLP) eğitimlerimiz     0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp nedir - nlp eğitimi - nlp teknikleri - nlp kitapları -

Yorumlar